Wok uit carbonstaal met excalibur antikleeflaag ø 20cm
Tover een professioneel wokgerecht van lente ui, courgette, selder en scampi op tafel met deze wok uit carbonstaal en Excalibur coating Ø 20cm van Point-Virgule.
Deze professionele wok is voozien van de meest stevige en duurzame Whitford Excalibur antiaanbaklaag, waardoor je zelfs met weinig vetstof kan wokken.
Door het carbonstaal warmt je wok zeer snel op en wordt de warmte gelijkmatig verdeeld, ideaal tijdens het roerbakken van je favoriete groenten.
Je kan deze wokpan gebruiken op alle wartmebronnen, inclusief inductievuur.
Tip:
Let op: bewaar na de maaltijd nooit voedsel in de wok om je pan zo lang mogelijk te beschermen om je pan in tiptop shape te houden.
De wok is bovendien volledig PFOA-vrij.
- PFOA-vrije Whitford Quantum 2 anti-aanbaklaag.
- Gemaakt van carbonstaal.
- Voor gas-, inductie-, keramische of elektrische kookplaten.
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-ASI-0078 |
| EAN | 5420059810200 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 390 mm |
| Item breedte mm | 205 mm |
| Item hoogte mm | 80 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 0,80 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | ja |
| Ovenbestendig | nee |
| Magnetronbestendig | nee |
| Vaatwasserbestendig | nee |
| Maximale temperatuur | 260°C |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.