Wok uit carbonstaal met excalibur antikleeflaag ø 30cm
Tover een professioneel wokgerecht van groene asperges, knoflook, koriander en rijstnoedels op tafel met deze wok uit carbonstaal en Excalibur coating Ø 30cm van Point-Virgule.
Deze professionele wok is voozien van de meest stevige en duurzame Whitford Excalibur antiaanbaklaag, waardoor je zelfs met weinig vetstof kan wokken.
Door het carbonstaal warmt je wok zeer snel op en wordt de warmte gelijkmatig verdeeld, ideaal tijdens het roerbakken van je favoriete groenten.
Met een roestvast stalen handvat en te gebruiken op alle wartmebronnen, inclusief inductievuur.
Tip:
- - zorg dat je vetstof gebruikt dat niet verbrandt.
- - zet de wokpan nooit op het vuur zonder er eerst olie in te doen.
- - zorg ervoor dat je wokpan niet té vol is voor het perfecte roerbakken gerecht.
- - laat de wok afkoelen en reinig het in een sopje van warm water en zeep met een zachte spons.
Let op: bewaar na de maaltijd nooit voedsel in de wok om je pan zo lang mogelijk te beschermen en in tiptop shape te houden.
De wok is bovendien volledig PFOA-vrij.
- PFOA-vrije Whitford Quantum 2 anti-aanbaklaag.
- Gemaakt van carbonstaal.
- Voor gas-, inductie-, keramische of elektrische kookplaten.
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-ASI-0080 |
| EAN | 5420059809181 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 530 mm |
| Item breedte mm | 300 mm |
| Item hoogte mm | 80 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 1,50 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | ja |
| Ovenbestendig | nee |
| Magnetronbestendig | nee |
| Vaatwasserbestendig | nee |
| Maximale temperatuur | 260°C |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.