Minerale olie voor onderhoud bamboe en hout 200ml
Deze minerale bamboe olie van Point-Virgule beschermt al jouw bamboe en houten producten tegen uitdroging en barsten.
Wrijf de bamboe of het hout voor het eerste gebruik in met de olie en herhaal dit nadien geregeld.
Smaakloos en geurloos!
Hoe aanbrengen?
Spray de olie op de gedroogde plank en laat gedurende een half uur intrekken.
Haal de overtollige olie van de plank met een papieren doekje.
Laat nogmaals een half uur drogen – terwijl het rechtop staat – alvorens het product om te draaien en de handeling op de andere zijde van het product te herhalen.Na de achterkant van het product te hebben behandeld, laat het opnieuw een half uur drogen alvorens het op te bergen in de keukenkast.
Inhoud: 200ml
- Ideaal voor het onderhouden en voeden van bamboe en hout.
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-BAM-1135 |
| EAN | 5425010826030 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 45 mm |
| Item breedte mm | 45 mm |
| Item hoogte mm | 190 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 0,19 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | ja |
| BPA-vrij | ja |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.