Pannenkoekenpan ø 24cm
Bak heerlijke goudbruine pannenkoeken met de pannenkoekenpan Ø 24cm van Point-Virgule.
Deze pannenkoekenpan heeft een diameter van 24cm en is voorzien van een Greblon antiaanbaklaag.
Ideaal om snel heerlijke pannenkoeken op tafel te toveren.
Je kan de pannenkoekenpan gebruiken op alle warmtebronnen, inclusief inductievuur.
Onderhoudstip:
- - wrijf de antiaanbaklaag in met olie, laat even intrekken en verwijder vervolgens de overtollige olie.
- - zorg dat de pan steeds bedekt is met olie of vetstof alvorens op te warmen om oververhitting te voorkomen.
- - zorg bij gebruik op gasvuur dat de vlam enkel de bodem van de pan raakt zodat de greep niet smelt en er geen energie verloren gaat.
- - zorg bij gebruik op een keramische vuur dat de kookplaat even groot is of kleiner dan de pan.
- - bij inductie zal zich op korte tijd een enorme hitte ontwikkelen, verwarm de pan dan ook geleidelijk.
- - laat de pan na gebruik eerst volledig afkoelen en reinig nadien in een sopje van warm water en zeep met een zachte spons.
- Greblon anti-aanbaklaag.
- Voor gas-, keramische, inductie- of elektrische kookplaten.
Geschikt voor
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-PVS-0124 |
| EAN | 5601416583146 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 430 mm |
| Item breedte mm | 245 mm |
| Item hoogte mm | 30 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 0,70 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | ja |
| Ovenbestendig | nee |
| Vaatwasserbestendig | ja |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.