Set van 4 bamboe tandenborstels
Help de plastic afvalberg te verminderen en kies voor een bamboe tandenborstel van Point-Virgule.
Naast het reinigen van je mond, geeft deze tandenborstel ook nog een meer natuurlijke look in je badkamer. De haren zijn gemaakt uit houtskoolhaar en hebben een witmakend effect. De houtkoolsharen voelen zacht aan en zijn ideaal voor gevoelig tandvlees.
Kiezen voor bamboe is kiezen voor de natuur!
Bamboe is immers een onuitputtelijke natuurlijke rijkdom waarvoor geen bomen hoeven te worden omgehakt. Bamboe is harder en dichter van structuur dan de meeste tropische hardhoutsoorten en kent daardoor lange levensduur. Wanneer de borstel versleten is, is het bamboe handvat biologisch afbreekbaar. We raden aan om jouw tandenborstel te bewaren op een droge plaats en om de drie maanden te vervangen of wanneer de haren uitgerafeld zijn.
Afmetingen: 19 cm. Set van 4.
- Gemaakt van bamboe, een onuitputtelijke natuurlijke bron.
- Houtskool heeft een witmakend effect.
- Zacht voor het tandvlees.
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-LIV-2010 |
| EAN | 5420059843406 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 190 mm |
| Item breedte mm | 12 mm |
| Item hoogte mm | 160 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 0,05 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | ja |
| Ovenbestendig | nee |
| Vriezerbestendig | nee |
| Magnetronbestendig | nee |
| Vaatwasserbestendig | nee |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.