Groenteborsteltje uit bamboe
Dit universele groenteborsteltje van Point-Virgule laat je nooit meer los. Aardappelen, wortelen, champignons… dit borstelje kan het allemaal aan.
Het handvat is gemaakt uit bamboe, een natuurlijk materiaal en de ideale keuze voor jouw keuken.
Afmeting: 8 x 6.5 x 4.3cm
- Goed voor de natuur.
- Gemaakt van bamboe, een onuitputtelijke natuurlijke bron.
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-CLE-8221 |
| EAN | 5420059840207 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 80 mm |
| Item breedte mm | 65 mm |
| Item hoogte mm | 43 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 0,08 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | ja |
| Ovenbestendig | nee |
| Magnetronbestendig | nee |
| Vaatwasserbestendig | nee |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.