Set van 2 borstelkoppen voor afwasborstel uit bamboe
Deze set van 2 borstelkoppen van Point-Virgule passen op de afwasborstels van Point-Virgule met een donkergroene accentkleur. Wanneer de borstelkop aan vervanging toe is, hoef je dus niet de volledige borstel weg te gooien maar kan je de borstelkop makkelijk vervangen.
- Vervangen in plaats van weggooien.
- Goed voor de natuur.
- Gemaakt van gerecycled synthetisch materiaal.
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-CLE-8207 |
| EAN | 5420059833377 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 65 mm |
| Item breedte mm | 65 mm |
| Item hoogte mm | 55 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 0,08 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | nee |
| Vaatwasserbestendig | nee |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.