Eetstokjes 4 sets van 2 stuks
Maak een Aziatisch geïnspireerd etentje helemaal af met deze set van 4 paar eetstokjes van Point-Virgule.
Ideaal om de Oosterse sfeer tot in de puntjes te laten voelen.
De eetstokjes zijn gemaakt uit kunststof, zijn daarom extra sterk en kunnen na je Chinees etentje gewoon in de vaatwasser.
- Extreem degelijk.
Geschikt voor
Maak je keuken compleet
Omschrijving
Specificaties
| Algemene informatie | Value |
|---|---|
| Artikelnummer | PV-ASI-0047 |
| EAN | 5420059813690 |
| Afmetingen | Value |
|---|---|
| Item lengte mm | 225 mm |
| Item breedte mm | 15 mm |
| Item hoogte mm | 15 mm |
| Gewicht & Verpakking | Value |
|---|---|
| Netto gewicht (kg) | 0,13 kg |
Geschikt voor
| Mogelijkheden | Value |
|---|---|
| Voedselveilig | ja |
| Ovenbestendig | nee |
| Vriezerbestendig | nee |
| Magnetronbestendig | nee |
| Vaatwasserbestendig | ja |
Levering & Garantie
Levering
De standaardlevertermijn van onze goederen is 5 werkdagen na bevestiging. Voor meer info over levertermijn klik hier.
Garantie
Op alle artikelen is er standaard een garantie van 2 jaar van toepassing. Deze garantie dekt alle fabricagefouten vanaf de aankoopdatum. Op de bamboe snijplanken geldt er een garantie van 10 jaar.